default-logo
0212 450 15 18 | info@mastyapi.com
08
KAS
2017

ADSM Zemin Kaplaması

Ağız ve diş sağlığı merkezlerinin sayısı son yıllarda gerek devlet yatırımları gerekse de özel yatırımlarla arttı. Artan bu arza karşın kaliteyi düşürmeyen aksine giderek arttıran yatırımcılar, gerek hizmet verdikleri alanların tasarımlarıyla gerekse de verecekleri hizmetlerle fazlasıyla ilgililer. Bu durum hem hasta sağlığı direkt olarak etkileyen bir unsur hem de tasarım anlamında ilgi çekici yapıların ortaya çıkmasına neden oldu.

Hiç şüphesiz duyarlı yaklaşım tüketicilerinin tercihlerini de direkt olarak etkiliyor. Ne kadar iyi sağlık hizmeti verseniz de hizmet vermiş olduğunuz yapı ilgi çekici ve güven veren bir durumda değilse, artan rekabet karşısında yok olabilirsiniz.

Tasarımlarınızı yaparken doğru ürünü doğru yerde tercih etme konusunda sizlere gerekli desteği uzman ve deneyimli ekibiyle veren Mast Yapı’ya güvenebilirsiniz.

Ağız ve diş sağlığı merkezleri’nde tercih edilebilecek ürünler, homojen ve heterojen yapıda olabilirler. Heterojen yapıda olan ürünler hasta bekleme odalarında tercih edilebilecekken, homojen yapıdaki ürünler tedavi odalarında tercih edilebilir.

Devlet yapılarında ne yazık ki lüks seçimler yapılamıyor. Bu nedenle tüm alanları 25.116/A10 pozuyla kaplayabilirsiniz. 25.116/A10 pozu 2.00 mm toplam kalınlığa sahip, homojen yapıda ve ömrü boyunca cila gerektirmeyen sınıfta görünse de siz değerli kontrolörlerin bu alanda tercih edecekleri ürünlerin Uzak Doğu menşeili ürünleri tercih etmemeye özen göstermesi gerekmektedir. Bugün büyük üreticiler dahi Uzak Doğu’da fason üretim yaptırmakta. Bu nedenle ürünlerle ilgili deformasyon problemleri ortaya çıkıyor.

Kısa sürede deforme olan, cila gerektiren, gerekli teknik sertifikalara sahip olmayan ürünler yoğun yaya trafiği karşısında dirençsiz bir performans sergiliyor. Bu tarz problemlerle karşılaşmamak için bizlerle iletişime geçerek doğru ürünü doğru yerde kullanma konusunda destek alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cevap Bırakın

*

captcha *

Bu site webtasarim ve internet hizmetleri tarafindan hazirlanmistir.