default-logo
0212 450 15 18 | info@mastyapi.com
22
EKI
2016

Desso Airmaster

desso-airmaster

Desso Airmaster

Yaşamımızın büyük bir bölümünü iç mekanlarda dediğimiz ev, ofis, okul, fabrika gibi alanlarda geçiririz. Bu nedenle içerisinde bulunduğumuz mekandaki hava kalitesinin yüksek değerde olması sağlıklı bir yaşam için kaçınılmazdır. İç mekan hava kalitesinin sağlığımız üzerinde ciddi etkisi olduğunu kriterini göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapmalıyız.

Mekan içerisinde bulunan tozlar ve Partiküller (PM10, PM2,5) alerjinin yanı sıra daha ciddi pek çok rahatsızlığa sebep olabiliyor. Bu rahatsızlıklar ilerlediği takdirde kalp ve akciğer rahatsızlıklarına dönüşme riski çok yüksek.

Desso patentli airmaster teknolojisi ile seramik, granit, mermer gibi sert zeminlere göre 10 kat, standart halılara göre ise4 kat daha fazla partikülü ve tozu halı yüzeyinde tutuluyor. Bu teknoloji tutulan tozların ve partiküllerin ortamda yayılmasını engelliyor. Bu partikül ve tozlar elektrikli süpürgeyle rahatlıkla temizlenebiliyor. Desso Airmaster iç mekan hava temizliği konusunda uzman, bağımsız Alman GUI Enstitüsü tarafından Gold/Altın derecesi ile sertifikalandırılmıştır. Airmaster, Cradle to cradle sertifikalıdır.

Havayı temizleyen halı; Desso Airmaster!

Satış ve Uygulama

Dünyanın en büyük zemin kaplama şirketleriyle iş birliği yürüten Mast Yapı ve Zemin Kaplamaları, Desso ürünleri konusunda da uzman kadrosuyla pek çok mimar ve inşaat şirketinin olduğu gibi sizlerinde çözüm ortağı olmayı hedefliyor. Desso hibrid çimden tutun karo halıya kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Desso Türkiye’de yalnızca karo ve rulo halı satışına imkan veriyor. Karo ve rulo halılarla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cevap Bırakın

*

captcha *

Bu site webtasarim ve internet hizmetleri tarafindan hazirlanmistir.