default-logo
0212 450 15 18 | info@mastyapi.com
20
EKI
2016

Desso Soundmaster

desso-soundmaster

Desso Soundmaster

İnsan ve çevre dostu ürünler üretmek için pek çok AR-GE çalışması yürüten Desso; özellikle yoğun yaya trafiğinin dolayısıyla gürültünün olduğu kamu kuruluşları, ofisler ve okullar için özel tasarımı soundmaster ile sektöre yine trendleri belirleyen bir şirket olduğunu gösterdi.

Soundmaster sistemi,  standart halıların sahip olduğu akustik değere ek olarak en az +10 dB akustik değer sunmaktadır. Desso Soundmaster, ofisler, okullar, hastaneler ve diğer ticari uygulamalarda optimize edilmiş bir akustik performans katkısı sağlar. Özellikle benzersiz katmanlı yapısı optimum ses yalıtımı sağlamak için tasarlanmıştır. Tabanı % 100 polyester (geri dönüşümlü) olup, özellikle gelişmiş ses yalıtım özellikleri için tercih edilmektedir.

sounmaster-fig-1

Ses emilimi bir alandaki gürültü ve yankı etkisi gösterir. 0.00 değeri kullanılan bir malzeme ses emiliminin sağlanmamaktadır. 1.00 değeri, tüm sesin absorbe olduğu anlamına gelir. Standart halılar ise genellikle 0.155 ve 0.20 arasında bir değer verir. Desso Soundmaster ise, bu değeri +10 dB yukarı çeker.

İplik ve taban yapısı sayesinde topuk sesini ve ortamda oluşan yankıyı en aza indirger. Bu konuda alanının en iyi ürünüdür. Desso Soundmaster özellikli pek çok renk ve desen alternatifleriyle müşterilerine sonsuz seçim ve kombinasyon imkanı sağlıyor.

Satış ve Uygulama

Dünyanın en büyük zemin kaplama ürünleri üreticilerini Türkiye pazarında temsil eden Mast Yapı ve Zemin Kaplamaları, Desso ürünlerinin satışını ve uygulamasını da yapmakta olup, Desso‘yu Türkiye’de en iyi şekilde temsil eden bayisidir.

 

Yazar Hakkında

Cevap Bırakın

*

captcha *

Bu site webtasarim ve internet hizmetleri tarafindan hazirlanmistir.