default-logo
0212 450 15 18 | info@mastyapi.com
19
ARA
2017

Gerflor Action

Bilindiği üzere son yıllarda özellikle sağlık sektöründe gerek özel gerekse de devlet yatırımlarında özellikle homojen yer döşeme malzemeleri tercih edilmekte.

Dünyanın en büyük zemin kaplama malzemeleri üreticilerinden biri olan Gerflor, son yıllarda artan sağlık yatırımları nedeniyle rekabetçi fiyat sunabilmek adına Çin’deki fabrikalarında üretilen homojen ürünleri Türkiye piyasasına sürdü.

Atlas ve Action serileriyle az yaya trafiğine sahip projelerde yakaladığı fiyat avantajıyla başarıyı yakaladı. Yoğun yaya trafiğinin olduğu alanlarda tercih edilmesi durumunda kısa sürede cila atılması ürünün kullanım süresini uzatacaktır.

Teknik Özellikler

Toplam malzeme kalınlığı 2.00 mm olan ürün diğer Gerflor ürünlerinde kullanılan EverCare kürünü değil PUR kürünü içeriyor. Rekabetçi fiyatları nedeniyle az yaya trafiğinin olduğu devlet pozlarında tercih edilmektedir.

Gerflor Action kısa süreli kullanım veya cila atılmasını talep eden müşterilerimiz için ideal bir zemin kaplama malzemesi olup, uygun fiyatı ve sahip olduğu renk ve desen skalasıyla ön plana çıkan Gerflor Action ile ilgili detaylı bilgi almak için info@mastyapi.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cevap Bırakın

*

captcha *

Bu site webtasarim ve internet hizmetleri tarafindan hazirlanmistir.