default-logo
0212 450 15 18 | info@mastyapi.com
18
ARA
2017

Gerflor Atlas

Dünyanın en büyük PVC yer döşemeleri üreticilerinden biri olan Gerflor, son yıllarda sağlık yapılarına yapılan yatırımları fırsat görerek, Çin’deki fabrikalarında uygun fiyatlı homojen üretimi başlattı ve bu ürünleri Türkiye pazarına sürdü.

Gerflor Atlas serisi uygun fiyatı nedeniyle yavaş yavaş 25.116/A10 pozu içeren projelerde tercih edilmeye başlansa da ürünün kısa vadede cila gerektirmesi önündeki en büyük engel gibi görünüyor. Bu nedenle müşterilerimize uzun vadeli bir kullanım beklentilerine karşılık ya Gerflor’un diğer serileri ya da farklı marka homojen ürünlerle destek olmaya çalışıyoruz.

Teknik Özellikler

2.00 mm toplam kalınlığa sahip olan ürün diğer Gerflor ürünlerinde kullanılan EverCare kürünü değil PUR kürünü içeriyor. Uygun fiyatı nedeniyle devlet pozlarında tercih edilmektedir.

Gerflor Atlas kısa süreli kullanım veya cila atılmasını talep eden müşterilerimiz için ideal bir zemin kaplama malzemesi. Uygun fiyatı ve sahip olduğu renk ve desenleriyle ön plana çıkan Gerflor Atlas ile ilgili detaylı bilgi almak için info@mastyapi.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cevap Bırakın

*

captcha *

Bu site webtasarim ve internet hizmetleri tarafindan hazirlanmistir.