default-logo
0212 450 15 18 | info@mastyapi.com
22
ŞUB
2017

Hizmet Binalarına Öneriler

Belediye Hizmet Binalarına Öneriler

Yeni deprem yönetmeliği ve kentsel dönüşümüne öncelik eden kamu kurum ve kuruluşları, topluma “deprem bilincini” yerleştirmek için kullanmış oldukları tüm faal binalarında güçlendirme ve ya yıkıp yeniden yapma projelerine hız verdi.

Yenilenen ve ya yeniden yapılan hizmet binaları modern bir görünüme kavuşuyor.  İç tasarımlarında yeni bir konsept oluşturan mimarlar, zemin kaplama ürünü olarak genel alanlarda pvc zemin kaplama malzemelerini kullanırken otopark alanlarında epoksi zemin kaplama ürünlerini tercih ediyor. Bu sayede yeni belediye hizmet binaları şık ve modern bir görünüme kavuşuyor.

İstanbul’da belediye binalarını yenileyen belediyelerin başında Üsküdar Belediye Başkanlığı geliyor. Üsküdar Belediye Başkanlığı yeni binasında yükseltilmiş döşeme üzerine LVT (Lüks vinil karosu) tercih etti. İstanbul’da diğer tadilat ve yeni bina yapan Belediye Başkanlıkları da karo pvc ve rulo pvc tercihinde bulunurken, giriş ve çıkış alanları ile kapalı otoparklarında epoksiyi zemin kaplama ürünü olarak tercih etti. Belediye Başkanı ile ilgili bölümlerin başkanlarının odalarına ise ticari tip lamine parkeler, makamın ağırlığını hissettirirken, gerek geleneksel gerekse de modern bir imaj çiziyor. Belediye binaları içerisinde yer alan ofis ve toplantı odalarında ise karo halıyı tercih etmek mümkün.

Belediye Başkanlıkları ile hizmet binalarında uygun çözüm önerileri hakkında detaylı bilgi almak için Mast Yapı ve Zemin Kaplama şirketinin alanında deneyimli ve uzman çalışanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cevap Bırakın

*

captcha *

Bu site webtasarim ve internet hizmetleri tarafindan hazirlanmistir.