default-logo
0212 450 15 18 | info@mastyapi.com
28
ŞUB
2017

Konferans Salonu Halısı

Konferans Salonu Halısı

Pek çok kamu ve özel kuruluşun içerisinde yer alan konferans salonları önemli gün ve davetler ile konuyla ilgili bireylerin bilgilendirilmesi maksadıyla kullanılmaktadır.
Konferans salonlarındaki toplantılar saatlerce hatta programın kapsamına göre günlerce sürebilmektedir. Konferans salonlarının zemin kaplamasında tercih edilecek ürünler, gerek ortam hava kalitesi üzerinde olumsuz etki yaratmamalı gerekse de konuşmacının ve katılımcıların dikkatinin dağılmaması için ses yalıtımı sağlamalıdır.

Genel olarak konferans salonu halısı dendiğinde akıllara rulo halı ve ya duvardan duvara halı gelse de aslında sağlık ve uzun ömürlü bir tercih karo halıdır. Çünkü karo halı sağlamış olduğu değişim ve tamirat kolaylığı nedeniyle her hangi bir teknik hizmet bedeli ödemeksizin son kullanıcılar tarafından gerekli tadilatın yapılmasına olanak sağlar.

Konferans salonu halısı olarak tercih edebileceğiniz karo halının sizlere sağlayacağı avantajlar:

  • Tamirat ve değişim kolaylığı: Ürün yüzeyine dökülebilecek temizlemesi neredeyse imkansız olan boyalar ve yağlar ile karo halının üzerinde bir şey sürüklerken yaşanabilecek yırtılmalarda değişim ve tamirat kolaylığı sağlar. Üstelik yeni döşenen karo halı için tekrar yapıştırıcı kullanmanıza gerek yoktur.
  • Ses yalıtımı: Doğru HAV yüksekliğine sahip ürünler sağlamış olduğu akustik değer sayesinde ses yalıtımı sağlar.
  • İnsan sağlığına olumlu etki: Kullanılan karo halının iplikleri eğer polyamid türündeyse, tozların havada uçuşmasını engelleyerek, ipliklerinde tutar.
  • Bakım ve temizlik kolaylığı: Ürünler düzenlenen konferans, seminer, toplantı vb. sonrası elektrik süpürgesiyle yapılan bir temizlikle ilk günkü haline getirilebilir.

Elbette yukarıda sağlamış olduğumuz avantajları her karo halı üreticisinin ürünü sağlayamamaktadır. Dünyanın en büyük ve en iyi halı üreticileriyle iş ortaklığı yürüten Mast Yapı ve Zemin Kaplama, sizlere doğru ürünü tercih etme konusunda gerekli desteği verecektir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Cevap Bırakın

*

captcha *

Bu site webtasarim ve internet hizmetleri tarafindan hazirlanmistir.