default-logo
0212 450 15 18 | info@mastyapi.com
05
KAS
2016

PVC Yer Döşemeleri

Vylan Plus 1

PVC Zemin Kaplama

PVC (Poli Vinyl Clorur) İkinci Dünya Savaşı sonrası petrol ve petrol türevi ürünler hayatımızın her alanına girmiştir. 60’lı yıllardan itibaren Poli Vinyl Clorur zemin kaplama alanında da hızla yaygınlaşan bir materyal olarak sektöre damga vurmuştur.

pvc zemin kaplama

PVC Zemin Kaplama Markaları

PVC’nin zemin kaplama sektöründe kendisine yer bulmasından itibaren, klasikleşen mermer, parke, seramit, granit gibi ürünlerin yerin almaya başlaması zemin kaplama sektörüne yapılan yatırımları da arttırmıştır.

PVC zemin kaplama sektörünün lider firmaları Tarkett Flooring Company, Gerflor Flooring Company, Forbo Flooring Company gibi şirketlerdir. Tarkett Zemin Kaplama şirketinin dünya pvc pazarındaki payı %40-45 arasındadır.

Primo Premium 2

PVC Zemin Kaplama Malzemeleri

Zemin kaplama sektöründe rekabetin artmasıyla beraber tedarikçiler tarafından yapılan yatırımlar ile ürün çeşitliliğini hızla arttırmıştır. PVC zemin kaplama malzemelerinin üretiminin yapıldığı 60’lı yıllarda homojen yapıda malzemeler üretilirken, zaman içerisinde heterojen malzemelerin üretimine başlanmasıyla ürün, renk ve desen anlamında çeşitlilik kazanmıştır. PVC zemin kaplama malzemelerinin görünümleri gerçeklik kazanmıştır. Örneğin bugün üretilen parke görünümlü LVT’leri gerçek parkeden ayırt etmek neredeyse imkansız hale gelmiştir. Bu nedenledir ki son yıllarda LVT ürünlere yoğun talep var.

IQ Megalit 6

PVC Kullanım Alanları

Günümüzde pek çok alanda pvc kullanımı artmıştır. PVC’nin antibakteriyel, antistatik oluşunun yanı sıra bina üzerinde ağırlık yapmaması, değişim kolaylığı gibi sebeplerden dolayı talepler artmaktadır. PVC sağlık sektörü, eğitim sektörü, kamu binaları, idari binalar  gibi pek çok bina da pvc zemin kaplama ürünleri tercih edilmektedir.

Satış ve Uygulama

PVC zemin kaplama sektörünün öncü kuruluşlarıyla iş ortaklığı yürüten şirketimiz, sizlere her konuda gerekli desteği vermeye 7/24 hazırdır.

Yazar Hakkında

Cevap Bırakın

*

captcha *

Bu site webtasarim ve internet hizmetleri tarafindan hazirlanmistir.