default-logo
0212 450 15 18 | info@mastyapi.com
08
MAR
2017

Yer Döşemesi Bursa

Tarihimizde önemli bir yeri olan Bursa, özellikle son yıllarda yapılan yatırımlarla adeta bir sanayi şehri haline geldi. Özellikle tekstil ve otomotiv alanındaki yatırımlar ülke ekonomimize ciddi anlamda katkı sağlamakla beraber bölgedeki işsizlik oranını da hızlı düşürmektedir. Tarihi ve modern yapıları bir arada görebileceğiniz Bursa, yapılan restorasyonlar ve çevre düzenlemeleri sayesinde kısa sürede kültür turizminde de üst basamaklardaki yerini almıştır.

bursa zemin kaplama
Endüstriyel anlamda yapılan yatırımlar sonucu doğan yeni idari binalar ve fabrikalarda yer döşemesi ihtiyacı doğmuştur.  Bu alanlar için yapılacak doğru seçimler yapıların daha şık ve modern bir görünüme kavuşmasını sağlarken, özellikle sizleri ziyaret eden müşterilerinizin gözündeki imajı da belirleyici olmaktadır. Bunun bilincinde olan Mast Yapı, sizlere en uygun çözümleri alternatifli olarak sunmaktadır.


Kısaca endüstriyel alan yer döşemeleri için Bursa‘daki yatırımların tercih edebileceği ürün gruplarımız:

  • Yükseltilmiş döşeme
  • Lamine ve laminat parke
  • Karo ve rulo halı
  • Pvc
  • Epoksi

Dünyanın en büyük yer döşemesi malzemeleri üreticileriyle iş ortaklığı yürüten şirketimizin gerek yurt içinde gerekse de yurtdışında pek çok referansı mevcuttur. Endüstriyel alanlar için en uygun çözüm önerilerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cevap Bırakın

*

captcha *

Bu site webtasarim ve internet hizmetleri tarafindan hazirlanmistir.