default-logo
0212 450 15 18 | info@mastyapi.com
17
ARA
2016

Zemin Kaplama Malzemeleri Fiyatları

Yer Döşeme Fiyatları

Yer döşeme alanında trendler her geçen gün değişiyor. Bu nedenle seramik, granit, mermer gibi taş zeminlerin yerini karo pvc, rulo pvc, LVT, karo halı, epoksi gibi ürünler almaya başladı.

PVC Yer Döşeme Fiyatları

PVC yer döşeme alanında artan talep ve rekabet koşulları, şirketlerin gerek tasarım gerekse de fiyat politikalarını etkileyen en önemli unsurlardan biri haline geldi. Bazı küçük firmalar Çin malı ürünleri piyasaya sürmesi de fiyat rekabetini kızıştıran önemli bir unsur. Ancak unutulmamalıdır ki bu pazardan gelen ürünler ne yazık ki istenilen teknik özelliklere ve beklentilere yanıt verememektedir. Sırf fiyatlardan dolayı ne yazık ki bu ürünler tercih edilmekte ne yazık ki gerekli performansı karşılayamamaktadır.

Heterojen ve homojen rulo pvc yer döşeme malzemelerinin işçilik dahil fiyatları ürün kalitesi ve performansı ile uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre 12.00 € ile 19.00 € arasında değişiklik göstermektedir.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama özellikle üretim alanları, otoparklar ve konsept yapılarda sıkça tercih edilmektedir. Epoksi zemin kaplama fiyatları uygulama yapılacak alanın özelliklerine, uygulama yapılacak epoksinin kalınlığına ve türüne göre değişiklik göstermekle beraber işçilik dahil 12.00 € ila 28.00 € arasında değişiklik göstermektedir.

Parke Kaplama Fiyatları

Parkeler lamine ve laminat parke olarak ikiye ayrılmaktadır. Laminat parke, lamine parkeye oranla daha uygun fiyatlıdır. Laminat parke yerli üreticilerde işçilik dahil 20.00 – 25.00 TL arasında uygulanırken, ithal ürünlerde bu fiyat 40.00 – 60.00 TL arasında değişmektedir.

Lamine parke fiyatları ise yerli de 60.00 – 80.00 TL arasında iken, yabancı da bu oran 100.00 – 130.00 TL arasında değişmektedir.

Karo Halı Fiyatları

Karo halı özellikle ithal malzemelerde fiyat – performans eşiğinde değerlendirildiğinde; polyamid iplik için söylemek gerekirse; uygulama dahil 17.00 € ile 30.00 € arasında değişmektedir. Elbette burada ürünün sergileyeceği kullanım performansı ve desen faktörü önemli bir unsurdur.

Yazar Hakkında

Cevap Bırakın

*

captcha *

Bu site webtasarim ve internet hizmetleri tarafindan hazirlanmistir.